БФ «Восток SOS» оголошує тендер із виконання робіт з поточного ремонту будівлі комунального некомерційного підприємства «Калуська міська лікарня Калуської міської ради»

БФ «Восток SOS» оголошує тендер із виконання робіт з поточного ремонту будівлі комунального некомерційного підприємства «Калуська міська лікарня Калуської міської ради»

Благодійна організація «Благодійний фонд «Восток-SOS» оголошує тендер із виконання робіт з поточного ремонту будівлі комунального некомерційного підприємства «Калуська міська лікарня Калуської міської ради», який буде використовуватися для догляду за вразливими внутрішньо переміщеними особами та постраждалими від воєнних дій.

                  Ремонтні роботи мають бути проведені за адресою: м. Калуш, вул. Каракая 25, Калуський район, Івано-Франківська область:

Детальний перелік робіт кожної категорії та вимоги до підрядників за посиланням:
Наказ про створення

Запрошення до участі у тендері


Пропозиції приймаються до 18:00 30 січня 2023 року.
Дата проведення тендеру – 01 лютого 2023 року.

Пропозиції оцінюватимуться командою проекту на комплексній основі. Враховуватимуться економічна доцільність пропозицій, у тому числі співвідношення ціна-якість, терміни виконання робіт, попередній досвід роботи у відповідній сфері, рекомендації.

Кінцевий термін здачі об’єкта 01 травня 2023 року.

Пропозиції слід надати в одному екземплярі до 18:00 30 січня 2023 року поштою або особисто в запечатаному конверті з маркуванням «Тендер із виконання робіт з з поточного ремонту будівлі комунального некомерційного підприємства «Калуська міська лікарня Калуської міської ради».

У розділі «Відправник» слід вказати найменування учасника тендера, адресу та контактні телефони. У графі «Одержувач» вказати адресу: БО «БФ «Восток-СОС», Ужгород, Нова Пошта № 6 тел. 0971053776


Відповіді на питання про подачу тендерної пропозиції можна отримати, написавши на електронну адресу: [email protected]

Новини