БФ «Схід SOS» провів денні табори для дітей у Кропивницькому та Черкасах

1 червня 2024 року 14 мам і 18 дітей взяли участь у руханках, арттерапевтичних майстер-класах і тілесних практиках під час денних таборів, що відбулися в безпечних просторах «Затишно space» від Благодійного фонду «Схід SOS» у Кропивницькому та Черкасах.

«Табір провели з метою підсилення єдності, підтримки та взаєморозуміння в дитячо-батьківських зв’язках. Такі заходи сприяють покращенню спілкування, розкриваючи можливості для розвитку та розваг. Творчі та психологічні вправи допомогли багатьом покращити комунікацію: учасники вчилися висловлювати думки, досягати згоди та приймати рішення разом», – розповіла психологиня фонду Маргарита Майборода.

У програму було інтегровано й психологічні вправи, практики для зняття стресу та самодопомоги у критичних ситуаціях. Завершили день у затишному колі, де кожен і кожна змогли щиро поділитися враженнями.

«День у таборі був неймовірним! Ми багато грали, танцювали, робили вироби! А ще спілкувалися з друзями та пили смачне какао. Нехай кожна родина має можливість відвідати це. Такі миті залишаться в серці назавжди», — поділився учасник табору Назар (12 років).

Ідентичні денні зустрічі вже стартували в осередках мережі в Кропивницькому, Черкасах, Вінниці, Миколаєві, Запоріжжі та Харкові. Підписуйтеся та слідкуйте за спейсом у вашому місті.

Детальніше про заходи за посиланням.


Табір організовано у межах проєкту «Підтримка постраждалих від війни вразливих груп населення та жителів віддалених територій України» та реалізується БФ «Схід SOS» за фінансової підтримки ЄС.

Новини