БФ «Схід SOS» посів 15 місце в рейтингу транспарентних доброчинних організацій України

Щороку Асоціація благодійників України створює рейтинг «ТОП 100+ публічних транспарентних доброчинних організацій». За результатами дослідження 2023 року, Благодійний фонд «Схід SOS» посів 15 місце з річними видатками у 642 988 400 гривень. Це ще одне важливе визнання діяльності нашої команди, що рятує життя від 2014 року.

«Дякуємо всім, хто надає фінансову та інформаційну підтримку нашим ініціативам. Підтримка з боку суспільства відіграє важливу роль у розвитку будь-якої організації, що допомагає постраждалим від війни. Ми цінуємо кожну нагороду, адже це відзнака для всіх наших команд, а також тих, хто системно допомагає фонду», – прокоментувала виконавча директорка БФ «Схід SOS» Юлія Красільникова.

Після 24 лютого 2022 року зона впливу фонду розширилася на всю підконтрольну територію України. Ми почали евакуювати, розгорнули низку ініціатив у прифронтових і деокупованих громадах, створили мережу «Затишно space». Не забули й про напрями з багаторічною експертизою: юридична та психосоціальна допомога, документування злочинів, адвокація, моніторинг, підтримка сфери освіти тощо. Влітку ж 2023 року фонд скерував понад 5 500 000 гривень на підтримку постраждалих від теракту рф на Каховській ГЕС.

Варто зазначити, що минулоріч БФ «Схід SOS» посів 18 місце, тоді податковий звіт був майже вдвічі менший – 339 678 172 гривень.

«Нам вдалося подвоїти фінансування завдяки довготривалим прямим контрактам, як-от з Єврокомісією чи міжнародними організаціями, та підтримці з боку відповідального бізнесу. Такий формат дозволяє допомагати ефективно, адже гарантує стабільність діяльності напрямів і команд», – пояснила Юлія Красільникова.

Нагадаємо, нещодавно фонд посів ІІІ місце в номінації «Благодійна організація року».

Новини