Групова Арт-терапія з естонською художницею Яриною Іло

З 13 по 17 січня Благодійний фонд «Восток SOS», за підтримки MTÜ Mondo (Таллінн, Естонія) разом з естонською фріланс-художницею Яриною Іло провели цикл занять з групової арт-терапії. Ми завітали до Сєвєродонецької школи № 6, Лисичанської школи №29, КЗ «НВК школи І-ІІ ступенів – ліцею «Гарант»,  Рубіжанської школи № 10 та Білокуракинської ЗОШ №1.

В кожній школі було проведено по два заняття для дітей та вчителів. Всі залишились задоволені від творчого процесу та спілкування з майстринею. Під час зустрічі учасникам вдалось спробувати різні художні техніки та познайомитись з сучасними матеріалами, які привезла тренерка Ярина Іло з Таллінну. Художниця запропонувала використовувати для малювання деревне вугілля та акрилові фарби. Перед учасниками були поставленні завдання, після виконання яких було дуже цікаве обговорення, тлумачення та професійне консультування.  В малюнках, які вийшли в результаті терапії, можна було побачити великий спектр кольорів та політ фантазій дітей та педагогів.

Подібне арт-терапевтичне заняття було проведено 18 січня в сєверодонецькому офісі БФ «Восток-СОС» для місцевих мешканців. І хоча в групі не було тих,  хто раніше займався малюванням, за дві години наполегливої захопливої праці під уважним керівництвом Ярини учасники творили справжні дива!

Захід фінансується Міністерством закордонних справ Естонії у співпраці з естонською організацією MTÜ Mondo.

Новини