Арттерапія в умовах війни: мобільна бригада БФ «Восток SOS» провела в бомбосховищі заняття для дітей із Малокатеринівки.

Учора, 2 серпня 2023 року, спеціалістки мобільної бригади Благодійного фонду «Восток SOS» вирушили до селища міського типу Малокатеринівка (Запорізька область), що зазнає постійних обстрілів з боку рф. Аби підтримати моральний стан місцевих дітей, фахівчині провели терапевтичні заняття на базі місцевого дитсадка. Зустріч відвідали 11 дітей віком 3-10 років. 

Соціальна працівниця та психологиня провели руханку та дихальні практики, після чого довелося піти в укриття, адже була оголошена повітряна тривога. У бомбосховищі дітей розділили на дві групи. Для молодших соціальна працівниця провела арттерапевтичне заняття для підвищення стресостійкості. Старші працювали з психологинею та виконали практику «Пошук внутрішніх ресурсів в умовах травмуючих ситуацій». Водночас юристка надала 19 безоплатних консультації батькам. 

Мобільні бригади психосоціальної та юридичної допомоги БФ «Восток SOS» створені для надання швидкої допомоги постраждалим унаслідок російської агресії. Фахівці та фахівчині надають первинні та вторинні безоплатні консультації з юридичних і соціальних питань, а психологині проводять групові тренінги та індивідуальні консультації. Бригади працюють на території Запорізької, Харківської та Миколаївської областей. Фонд реалізує проєкт за підтримки International Rescue Commitee Deutschland

Ви можете створити запит на приїзд команди до вашого міста, територіального центру чи громади. Для цього необхідно зателефонувати на гарячу лінію, що працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614.

Також отримати консультацію можна у месенджерах:

☑️ +38(099) 710 48 72 (вайбер);

☑️ +38(096) 108 60 48 (телеграм).

Новини