Адвокаційна поїздка та презентація діяльності фонду в Гаазі

У межах адвокаційної поїздки країнами Європи виконавча директорка Благодійного фонду «Восток SOS» Юлія Красільникова разом зі членкинями правління Євгенією Ткачук і Оксаною Куянцевою провели низку міжнародних зустрічей. У Гаазі (Нідерланди) вони презентували діяльність фонду та актуальні гуманітарні потреби, що були виявлені під час травневого моніторингу прифронтових територій Донеччини та Запоріжжя.

«Зустрілися з директором і представниками Фонду Макса ван дер Штоля, що працює задля розбудови демократичних процесів у країнах-сусідах ЄС. Нам вдалося поділитися багаторічним досвідом документування воєнних злочинів і правозахисної діяльності. Також обговорили гуманітарну кризу, що спричинена повномасштабною війною рф в Україні», – розповіла Юлія Красільникова.

Крім того, у Гельсінському комітеті Нідерландів (NHC) відбулася двостороння зустріч представниць фонду з українською робочою групою Міністерства закордонних справ Нідерландів. Учасники сфокусувалися на викликах, що постали перед фахівціями сфери психосоціальної допомоги в Україні. Також акцентували увагу на необхідності інформаційної підтримки з боку європейських інституцій, зокрема щодо евакуації дітей зі прифронтових територій і продовження гуманітарних програм для українських біженців за кордоном.Пізніше в Гельсінському комітеті Нідерландів відбулася зустріч із представниками громадських організацій і політичного сектору.

«Ми розповіли про евакуацію та будівництво центрів для проживання внутрішньо переміщених осіб, поширили інформацію щодо гуманітарних проєктів фонду. Не оминули й тему потреб громад, що розташовані у прифронтових районах. Нас почули, авдиторія активно долучилася до обговорення, люди ставили чимало запитань щодо локалізації гуманітарних програм, підтримки діяльності нових громадських організацій в Україні та співпраці з міжнародними партнерами», – поділилася виконавча директорка фонду.

БФ «Восток SOS» збирає та реагує на актуальні потреби, досліджує гуманітарну ситуацію в Україні та адвокатує зміни в межах проєкту «Support For Vulnerable and Hard-To-Reach Groups in War-Affected Ukraine» за фінансової підтримки ЄС.

Дякуємо партнеру Libereco – Partnership for Human Rights за організацію зустрічей і невпинну підтримку діяльності!

Новини