«А тепер вона мої крила» — історія жінок, які познайомилися у шелтері для евакуйованих

Благодійний фонд «Восток SOS» знаходить прихисток для евакуйованих представників маломобільних груп населення. Одним із таких закладів є Дніпровський центр для людей з інвалідністю, в ньому ми забезпечуємо 50 місць. Працівники знають кожну історію, а Тетяну Костянтинівну називають зіркою. 

Жінка родом із селища Нью-Йорк, що на Донеччині. ЇЇ евакуювала команда фонду 2 листопада з Торецька. Там вона жила в сина з невісткою та не могла наважитися залишити могилу чоловіка, дім і друзів. 

«Я була виснажена, нічого не їла три тижні, ходити не могла, тільки плакала», – зізналася Тетяна. 

Заявку на евакуацію допоміг залишити син. Благодійний фонд «Восток SOS» також допоміг Тетяні оселитися в місті Дніпро, в центрі вона познайомилася з подругою Олександрою. Олександрі 71 рік, її з онуком Владиславом, напередодні ми евакуювали з Торецька.  

Тетяна та Олександра вважають, що вони споріднені душі. Їхня історія вражає. 

«Планували мене у Кропивницький везти, а привезли в Дніпро, це доля так склалася, ми зустрілися з Олександрою. Йду по коридору… Худа, знесилена, хитаюся, як раптом Олександра стоїть з ходунками та кричить, що ми землячки. Потім з’ясувалося, що наші долі дуже близькі, але познайомилися тільки тут», – розповіла Тетяна. 

Вечорами подруги слухають класичну музику, їм подобається композитор Поль Моріа. Також вони розповіли про те, як влаштували показ мод у центрі. 

«Ви би бачили це. Я соромилася, а вона мені по одній речі дає та просить пройтися туди-сюди», – з усмішкою згадала жінка. 

Тетяна Костянтинівна, в якої був перелом двух рук, навіть написала поему про життя від першого дня перебування в центрі. 

«Коли я потрапила сюди та зустріла Олександру Миколаївну, тільки тоді я змогла відчути, що є сили жити далі, бо вона – мої крила», – розповіла Тетяна. 

Евакуація – найкраще рішення, що рятує життя тисяч мешканців прифронтових територій. Ви можете записати на евакуацію себе, знайомих і родичів. Гаряча лінія працює з понеділка по суботу (8:00-18:00): 0800 332 614. 

Записатися на евакуацію можна й у мессенджерах: 

  • +38 099 710 48 72 (Viber); 
  • +38 096 108 60 48 (Telegram).
Новини